4 دیدگاه در “پرسش و پاسخ

 1. سلام وقت بخیر
  من در رابطه با تزم که مرتبط با بیماری استئوآرتریت هست سؤالی دارم. اینکه آیا داروی ملوکسیکام یا دیکلوفناک هر کدام به تنهایی برای درمان استئوآرتریت کاربرد دارند یا باید به صورت گروهی با دیگر داروهای غیر استروییدی استفاده شوند.
  ممنون

 2. سلام
  همسر بنده حدود هشت ساله بیماری لوپوس دارد و تحت درمان با داروهای هیدروکسی و ازارام و نصف پردنیزولون ۵ در روز میباشد.
  ما برای دخترمون حدودسه هفته میباشد که یک عدد مرغ عروس هلندی گرفتیم و تا کنون هیچ مشکلی برای همسرم نداشته است .آیا ما میتوانیم از این پرنده نگهداری کنیم ؟
  ایا خطری همسر مرا تهدید میکند؟

 3. سلام اقای دکتر وقتتون بخیر،بنده خانمی ۲۴ ساله ای هستم که حدود ۱۰ سال هست که درد زانو دارم ،همون ابتدا به پزک عمومی و ارتوپد مراجعه کردم و ازمایشهای مختلف خون وام ار ای ورادیولوژی رو انجام دادم ودر همه ی اونها پاسخ سلامت زانوهای من بود ،اما متاسفانه درد اونها بیشتر و بیشتر شد تا اینکه دوسال بعد از شروع درد،علاوه بر درد صدایی شبیه به خورده استخوان از زانوم شنیده میشد طوری که اگه دستم رو روی زانوم میزاشتم این صدا کامل فهمیده میشد.این سه چهار سال اخیر هم دردم به قدری زیاد شده که در تمام حالتهای نشستن بیشتر از ۵ دقیقه نمیتونم تحمل کنم و باید تغییر حالت بدم طوریکه اگه از این مدت بگذره باید با کمک کسی و بادرد به شدت زیاد تغییر حالت بدم .دیگه از این که پیش پزشکای مختلفی هرسال رفتم و نتیجه نگرفتم نا امید شدم ،زانو درد تواین سن کم واقعا اذیتم میکنه امیدوارم شما بفرمایید که مشکل زانوی بنده چی هست و چکار باید بکنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *